Co to jest szampon?

Płynny środek do mycia włosów, który zawiera substancje pomocnicze i pieniące. Posiada w swoim składzie związki odżywcze, lecznicze i zapachowe. Formuła seboderm szampon pomaga skutecznie wyeliminować łupież i dodatkowo nawilża skórę głowy, nie niszcząc struktury włosów. Szampon jest nowoczesnym rozwiązaniem w walce z przetłuszczaniem się włosów.

Jakie ma działanie seboderm szampon?

Przetłuszczające się włosy to problem wielu osób. Związany z tym dyskomfort powoduje nasze złe samopoczucie. Odpowiednie produkty do pielęgnacji takich włosów muszą być delikatne i skuteczne, ponieważ musimy myć głowę codziennie. Dzięki aktywnym składnikom, które przeciwdziałają nadmiernej produkcji sebum szampon, wspomaga i reguluje prawidłową pracę gruczołów łojowych. Posiada w swoim składzie między innymi kwas hialuronowy, ekstrakt kwasu cytrynowego, mocznik, substancje zapachowe. Wspomaga barierę hydro-lipidową, ogranicza swędzenie związane z nadprodukcją łoju. Przeznaczony przede wszystkim do przetłuszczających się włosów i typowo tłustej skóry. Stosując seboderm szampon regularnie, przywrócimy skórze głowy fizjologiczną równowagę i nadamy włosom pięknego i zdrowego wyglądu.

Jakie korzyści daje nam używanie szamponu seboderm?

Nadmiar wydzielanego sebum niszczy strukturę włosów, robią się cienkie mało podatne na układanie, wyglądają bardzo niekorzystnie. Zmuszeni jesteśmy myć je każdego dnia i powinniśmy robić to tylko odpowiednim do tego celu szamponem. Aktywne substancje w nim zawarte spowolnią i przywrócą przy regularnym stosowaniu prawidłową gospodarkę gruczołów łojowych. Delikatne i staranne mycie głowy z odpowiednim spłukaniem, najlepiej letnią wodą i naturalnym wyschnięciem, przyniosą oczekiwane efekty. Myjąc skórę głowy i przetłuszczające się włosy szamponem seboderm przynajmniej dwa razy w tygodniu będziemy mogli cieszyć się coraz ładniejszymi i zdrowo wyglądającymi włosami. Ponieważ to preparat o wielokierunkowym działaniu odpowiednio utrzymuje wydzielanie sebum i eliminuje powstawanie łupieżu.